PowerGen Asia
18-20  września 2018 r. - Dżakarta

PowerGen w Azji

Inwestycje rządu Indonezji w rynek energii konwencjonalnej przekraczają wszelkie wyobrażenia europejskich przedsiębiorców. Weź udział w niezapomnianej przygodzie i zdobądź wyjątkowe doświadczenie poruszania się na terenie biznesowych "tygrysów" Azji.


Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska 

objęła honorowym patronatem pierwszą edycję Polskiego Pawilonu, która odbędzie się na targach Electrify Europe we Wiedniu - jako odnowiona formuła Power-Gen.

Jak wziać udział?

Już dzisiaj zgłoś się poprzez IGEiOŚ lub formularz kontaktowy aby otrzymać potrzebne informacje

Informacje o Polskim Pawilonie

Podstawowe informacje o PowerGen Asia jak i o możliwościach promocyjnych swojej firmy, znajdziesz w prezentacji związanej z Polskim Pawilonem na targach organizowanych przez PennWell w 2018 roku.

Pobierz Prezentacje

Jak najszybciej zgłoś chęć udziału!

W związku z limitowaną powierzchnią Polskiego Pawilonu, nie zwlekaj i prześlij chęć udziału na podany w ofercie adres. W informacji zwrotnej otrzymasz Umowę Uczestnictwa i Formularz Zgłoszeniowy targów.

Kolejność zgłoszeń decyduje o udziale i doborze miejsca.

Czerp z nieograniczonych możliwości udziału!

Polski Pawilon to nie tylko udział w targach. Skorzystaj z bogatej oferty spotkań networkingowych, dedykowanych, b2b czy After Sales Service, aby w pełni wykorzystać pozyskane na targach kontakty.

© Copyright 2018 Petarda Consulting - All Rights Reserved